خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

یادگیری زبان با روشی ساده و ارزان

یادگیری یک زبان خارجی کاری سخت و زمان گیر است.  اما همیشه معلمان زبان راهکارهایی برای پیشبرد سریع روند آموزش زبان ارائه میکنند. در صورتی که شما هم قصد یاگیری یک زبان خارجی را دارید و نیاز به راهنمایی برای آشنایی با راهکاری جهت تسهیل یادگیری خود هستید در ادامه این مقاله روش ساده و کم هزینه یادگیری زبان را برای شما ساده میکند.

احتمالا شنیده اید که یکی از عوامل موثر در یادگیری زبان یادگیری در محیط است. اما سفر به کشوری که به زبان مورد نظرتان صحبت می کنند تصمیم سختی است. اما یادگیری زبان در کشور مقصد شما را مجبور میکند تا بیشتر روی مطالعه زبان تمرکز داشته باشید و در نتیجه یادگیری سرعت بیشتری به خود میگیرد. میتوانید این مورد را در خانه پیاده سازی کنید که این روش را گوش دادن غیر فعال می نامیم.

همانطور که از نامش پیداست، گوش دادن غیرفعال به معنای گوش دادن به زبان خارجی بدون دقت است، گوش دادن غیرفعال سرعت یادگیری زبان را افزایش می دهد. اگر چیزی را قبلا مطالعه کرده باشید، مغز شما می‌تواند آن را تشخیص بدهد و به آن دقت کند. در نتیجه این ویژگی ذاتی، درک شما از چیزی که یاد گرفته‌اید تقویت می‌شود. حتی اگر فقط در پس‌ زمینه آن را بشنوید و به آن دقت نکنید.

همه ما در حین تماشای فیلم‌های خارجی، گوش دادن غیرفعال را یاد تجربه کرده‌ایم. اگر یک فیلم ژاپنی یا فرانسوی تماشا کنید و با این دو زبان هیچ آشنایی نداشته باشید، مغزتان می‌تواند یک یا دو کلمه پرتکرار را در طول فیلم تشخیص بدهد. اگر هم با زبان فیلم آشنا باشید، تقویت و یادگیری زبان شدت بیشتری می‌یابد. حتی اگر بیشتر از صدای فیلم به زیرنویس دقت کنید.

تماشای فیلم، تنها راه گوش دادن غیرفعال به زبان‌های خارجی نیست. می‌توانید به رادیو، پادکست، موسیقی و تلویزیون به زبان مورد نظرتان گوش بدهید. حتی اگر روی صدا تمرکز نکنید هم شنیدن آنها در پس‌زمینه برای یادگیری زبان کافی است.

البته با این روش نمی‌توانید یک زبان را به طور کامل یاد بگیرید. باید روی یادگیری زبان تمرکز کنید و مطالعه متمرکز را هم در برنامه‌تان قرار بدهید. با این حال گوش دادن غیرفعال ارزان‌ترین و موثرترین روش یادگیری زبان است.

چنانچه قصد سفر به کشور خارجی را دارید میتوانید جهت خرید مستر کارت و یا ویزا کارت خود از خدمات مجموعه پرداخت استفاده کنید. توجه داشته باشید جهت پرداخت هزینه سفارت خود نیز راهکارهایی را برای شما داریم که روند پرداخت ارزی شما را تسهیل می بخشد.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

سه + 7 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :