خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

۱۰ دانشگاه برتر لندن

لندن یکی از معروف‌ترین شهرهای دنیا است. حدود ۲۰ دانشگاه در آن مشغول به فعالیت هستند و بیش از ۳۰۰ هزار دانشجو در آن تحصیل می‌کنند. درست مانند خود شهر لندن که سرشار از تنوع است، دانشگاه‌های آن هم دارای جو و فضاهای متفاوتی هستند و هر یک چیز جدیدی برای ارائه دارند. فرقی نمی‌کند که به دنبال تحصیلات آکادمیک در چه رشته و در چه سطحی هستید، در هر حال یکی از ۱۰ دانشگاه برتر لندن شما را به هدف‌تان می‌رساند. با ما همراه باشید تا از ۱۰ دانشگاه لندن بیشتر برای‌تان بگوییم

۱. کینگ‌کالج لندن

کینگ‌کالج لندن در قلب لندن واقع شده است. کیفیت پژوهش و تحقیق در این دانشگاه بسیار زیاد است و در زمینه علوم سلامت و درمان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. وزرات سلامت دانشگاه لندن هم این مرکز را طراحی و تایید کرده است. چهره‌های بسیار شاخصی از دانشگاه کینگ‌کالج لندن فارغ‌التحصیل شده‌اند: روزالیند فرانکلین، کسی که ساختار DNA را کشف کرد یا پیتر هیگ، استاد معروفی که در سال ۲۰۱۳ جایزه نوبل فیزیک را از آن خود کرد. این دانشگاه در رشته‌های مختلف نظیر: علوم انسانی، حقوق، درمان و بهداشت و… زبانزد است و کیفیت آموزش بسیار خوبی دارد. کینگ‌کالج دارای ۵ دانشکده است که بیشتر آنها در مرکز شهر و نزدیک دیدنی‌های مهم لندن نظیر: بیگ‌بِن، رودخانه تیمز و تاور بریج (پل برج) قرار دارند.

۱۰ دانشگاه برتر انگلیس - کینگ کالج

۲. کوئین‌مِری

کوئین‌مری هم یکی از ۱۰ دانشگاه لندن خوانده می‌شود که در علوم پزشکی و دندانپزشکی بسیار مشهور است. در سال ۱۹۰۵، نخستین دانشکده هوافضای لندن در دانشگاه کوئین‌مری بنا شد و در سال ۱۹۰۹ نیز آزمایشگاه مجهزی برای تحقیقات این رشته احداث گردید. همکاری‌های این مرکز آموزشی با سایر دانشگاه‌های دنیا در چین، فرانسه و یونان هم موضوع قابل توجهی است. محل دانشگاه کوئین‌مری در بافت جدید لندن واقع شده و از نظر دسترسی به رستوران‌ها، کافه‌ها و گالری‌های مدرن بسیار معروف است.

۳. دانشگاه لندن‌سیتی

دانشگاه لندن‌ سیتی با بافت قدیمی و تاریخی شهر لندن رابطه خود را حفظ کرده است. ارتباط با صنایع مختلفی در زمینه رسانه، پزشکی و امور مالی از جمله ویژگی‌های مثبت دانشگاه لندن‌سیتی به شمار می‌رود. رشته‌های متنوعی در این مرکز ارائه می‌شوند که همگی از کیفیت آموزشی بسیار بالایی برخوردار هستند اما زمینه‌های حقوق، کسب و کار و پزشکی نسبت به سایرین مشهورتر هستند. حدود ۱۹ هزار دانشجو در دانشگاه لندن‌ سیتی مشغول به تحصیل هستند که از این میان ۱۱ درصد از سایر کشورهای اطراف انگلستان برای تحصیل در خارج از کشور و ۲۷ درصد هم از کشورهای دورتر.

۱۰ دانشگاه برتر انگلیس - لندن

۴. دانشگاه برونِل

برونل نام مهندسی معورف در دوران ویکتوریایی است. دانشگاه برونل همان‌طور که از نامش پیدا است در زمینه علوم مهندسی و طراحی، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. البته رشته‌های دیگری نظیر: حقوق، کسب‌وکار، هنر، تربیت‌بدنی، سلامت و درمان و علوم فناوری هم در آن ارائه و تدریس می‌شوند. حدود ۱۲ هزار و ۵۵۰ دانشجو از بیش از ۱۱۰ کشور دنیا در دانشگاه برونل در رشته‌های مختلف مشغول به تحصیل هستند. از نظر موقعیت مکانی هم این دانشگاه به مرکز شهر لندن بسیار نزدیک است.  دانشگاه مذکور از نظر اجتماعات دانشجویی و امکانات مختلفی که برای دانشجویان در زمینه‌های ورزش، تفریح، آموزش و… ارائه می‌دهد، زبان‌زد است.

۱۰ دانشگاه برتر لندن- برونل

۵. کالج بریک‌بِک دانشگاه لندن

دانشگاه بریک‌بک در نزدیکی دو دانشگاه مشهور دیگر لندن یعنی UCL و SOAS قرار دارد. ضمن اینکه بسیاری از دیدنی‌های لندن هم در فاصله اندکی از کالج بریک‌بک دانشگاه لندن قرار دارند. اگر در این دانشگاه تحصیل کنید، هیچ منعی برای کار کردن توام و هم‌زمان برای‌تان وجود نخواهد داشت.  در واقع، برنامه‌های آموزشی و واحدهای درسی ارائه شده در این مرکز علمی و آموزشی از انعطاف‌پذیری بسیار زیادی برخوردار هستند.

۶. دانشگاه مطالعات شرقی و آفریقایی (SOAS)

تمرکز دانشگاه مطالعات شرقی و آفریقایی بر رشته‌هایی نظیر: زبان‌ها، فرهنگ و  جوامع آفریقایی، آسیایی و خاورمیانه است. این دانشگاه تنها دانشگاه اروپا است که روی چنین مطالعاتی سرمایه‌گذاری می‌کند و از ۱۳۳ کشور دنیا دانشجویان خارجی در آن مشغول به تحصیل هستند. دانشگاه SOAS دارای امکانات آکادمیک بسیار مجهزی است و در نزدیکی مکان‌های معروفی نظیر کتابخانه بزرگ «خانه سِنا» و کتابخانه ملی بریتانیا است. این دانشگاه در سال ۱۹۱۶ بنا شده و بالغ بر ۳۵۰ رشته در سطح کارشناسی و ۱۱۵ رشته در مقطع تحصیلات تکمیلی ارائه می‌کند.

۷. رویال هالووی، دانشگاه لندن

بیشتر دانشگاه‌های لندن در مرکز شهر واقع شده‌اند اما رویال هالووی کمی از مرکز شهر فاصله دارد. به عبارت بهتر، این دانشگاه در شهری کوچک در نزدیکی لندن موسوم به اِگهام واقع شده که تا لندن حدودا ۱ ساعت فاصله دارد. دانشگاه رویال هالووی نیز یکی از ۱۰ دانشگاه برتر لندن به شمار می‌رود که ۱۰ هزار دانشجو در آن مشغول به تحصیل هستند و ۲۰ درصد آن‌ها خارجی به شمار می‌روند. رشته‌های علوم انسانی در رویال هالووی بسیار شاخص هستند و از کیفیت آموزشی بالایی برخوردارند.

۸. دانشگاه UCL

یکی از شاخصه‌های دانشگاه UCL، وجود تعداد زیادی دانشجوی خارجی در آن است. همین‌ موضوع باعث شده تا این مرکز به یکی از دانشگاه‌های بین‌المللی دنیا بدل شود. به عبارت دیگر، ۴۰ درصد از دانشجویان دانشگاه UCL خارجی هستند. حدود ۵۳ درصد از دانشجویان این مرکز در سطح تحصیلات تکمیلی هم درس می‌خوانند و از نظر ارائه رشته‌های متنوع و مختلف بسیار خوب عمل می‌کند. از نظر موقعیت مکانی هم دانشگاه UCL به مرکز شهر و سایر دانشگاه‌های معروف لندن بسیار نزدیک است.

۱۰ دانشگاه برتر لندن- UCL

۹. کالج سلطنتی لندن

کالج سلطنتی لندن یکی از ۱۰ دانشگاه برتر انگلیس است و از نظر جایگاه جهانی نیز بسیار موقعیت خوبی دارد. این دانشگاه در زمینه علوم طبیعی و مهندسی بسیار زبانزد است و دانشگاه کسب و کار و البته پزشکی آن هم بسیار معروف است. کالج سلطنتی به معنی واقعی کلمه یک دانشگاه بین‌المللی است و تقریبا نیمی از دانشجویان آن از کشورهای دیگر جهان برای تحصیل رهسپار لندن شده‌اند. این دانشگاه هم نزدیک مرکز شعر قرار دارد و دانشجویان به مکان‌های مهمی نظیر:‌سالن کنسرت آلبرت‌هال، هاید پارک و… دسترسی دارند.

۱۰. مدرسه علوم سیاسی و اقتصادی لندن (LSE)

مدرسه علوم سیاسی و اقتصادی لندن تنها دانشگاه انگلستان است که به طور ویژه به علوم اجتماعی می‌پردازد. پژوهش‌ها و دستاوردهای این دانشگاه در زمینه علوم اجتماعی، انسان‌شناسی، سیاست، حقوق و حسابداری بسیار شاخص و قابل‌توجه است. فضایی بین‌المللی در این دانشگاه حاکم است و به مدد حضور دانشجویان خارجی متعدد حدود ۱۰۰ زبان مختلف در محوطه این دانشگاه شنیده می‌شود. از نظر موقعیت مکانی هم به مرکز شهر نزدیک است. این دانشگاه هم یکی  از ۱۰ دانشگاه برتر لندن به شمار می‌رود.

۱۰ دانشگاه برتر لندن- لندن

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

چهار × 5 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :