خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

۱۰ روش کسب درآمد از بیت کوین

برای کسب درآمد از اینترنت و به صورت آنلاین روشهای متفاوتی وجود دارد که همانند زندگی واقعی امکان اینکه بدون پرداخت هیچ بهایی قادر به کسب درآمد باشید نخواهد بود. برخی از روش ها نیاز به تلاش اندکی دارند و بازخورد آنها نیز اندک است. برای سایر روش ها نیاز است تا سطح معیّنی از دانش و تخصّص در مورد صنعت و بازرگانی داشته باشید. برخی از افراد ممکن است تصوّر کنند که بیت‌کوین و یا سایر ارز مجازی روش ساده‌ای برای پول درآوردن است. اما این کار بدون دانش لازم به آن سادگی که برخی فکر می‌کنند نیست.

ساده ترین روش‌های کسب درآمد از بیت‌ کوین

اگر به کسب درآمد از بیت‌ کوین علاقه دارید، برخی از موارد زیر ارزش در نظر گرفتن را دارند. موارد به ترتیب از آسان‌ترین (و کم‌درآمدترین!) به نقش‌های اساسی‌تر موجود در اکوسیستم بیت‌کوین مرتب شده‌اند. “درآمدهای کوچک” ساده‌ترین روش کسب درآمد از بیت‌ کوین است، با در نظر گرفتن مقدار درآمد کسب‌شده، زمان‌ برترین روش از میان روش‌های ذکرشده است. وب‌سایت‌ها مبلغ ناچیزی را بابت انجام کارهای کوچک با بیت‌کوین به شما می‌پردازند.

وب سایت‌های پرداخت برای کلیک

همان‌طور که از نامش پیداست، این وب‌سایت‌ها برای بازدید از وب‌سایت‌ها تا تبلیغات معیّنی به بیت‌کوین پول می‌دهند. وب‌سایت‌های PCT زیادی هستند که مقادیر ناچیزی از بیت‌کوین برای کلیک‌ها و بازدیدها می‌پردازند که Ads4BTC احتمالاً معروف‌ترین آن‌هاست.

این وب‌سایت به کاربران اجازه می‌دهد تا بین تبلیغات ۵،۱۰، یا ۲۰ ثانیه‌ای انتخاب کنند و به نسبت آن‌ها هزینه‌اش را می‌پردازد. بر اساس قیمت‌های ارائه‌ شده توسط AdsBTC اگر آگهی‌های ۲۰ ثانیه‌ای را برای ۱ روز تمام تماشا کنید، کم‌تر از روزی ۱۰ دلار کسب خواهید کرد. این برای همه گزینه‌ی قابل‌ اعتمادی نیست.

جَک‌های بیت‌کوین

یک جک بیت‌کوین نوعی وب‌سایت است که به کاربرانش مقدار کمی بیت‌کوین می‌دهد. در حالی‌که صاحبان وب‌سایت از طریق قرار دادن آگهی در وب‌سایتشان و پول دادن به افرادی که از آن تبلیغات بازدید می‌کنند یا نظرسنجی‌ها را تکمیل می‌کنند، پول می‌گیرند. این صنعت۵۰% ترافیک وب‌سایت‌های بیت‌کوینی برجسته‌ی امروز را در دست دارد.

جَک‌ها به کاربران اجازه می‌دهند تا بازدیدکنندگان درصدی از بیت‌کوینی که خودشان کسب کرده‌اند را داشته باشند. اگرچه مشابه وب‌سایت‌های PCT، جک‌های بیت‌کوین روش واقع‌گرایانه‌ خوبی برای کسب درآمد از بیت‌ کوین نیستند. حتّی اگر بهترین لینک‌ها به‌ کار گرفته شوند، کاربران نمی‌توانند بیش از روزی ۱–۲ دلار کسب کنند.

تست پلاگین و یا ریتوئیت

کارهای کوچک وظایف کوچکی هستند که می‌توانند در ازای مقدار کمی بیت‌کوین کامل شوند. وب‌سایت‌هایی مانند Coinwrker چنین وظایفی را ارائه می‌دهند. این وظایف ممکن است به‌ طور ساده‌ای شامل تست کردن یک پلاگین باشد تا ببینند به خوبی با یک مرورگر کار می‌کند یا خیر، یا این‌ که ریتوییت کردن یک پست (در توییتر). در این روش هم‌ مقدار پول دریافتی کم است ولی پتانسیل کسب درآمد از طریق این روش از جک‌های وب‌سایت‌های PCT بیشتر است.

نوشتن در مورد بیت‌کوین

کسب درآمد از طریق بیت‌ کوین

اگر دانش شما در مورد بیت‌کوین و اشتیاق شما در مورد صنعت ارز مجازی زیاد است و می‌خواهید که دانش خود را به اشتراک بگذارید، می‌توانید با این کار بیت‌کوین کسب کنید. مقدار درآمدی که با نوشتن در مورد بیت‌کوین کسب می‌شود متفاوت است ولی می‌تواند به توجّه به سطح تخصّص شما در این زمینه، بسیار بالا باشد.

نویسندگی برای وبلاگ‌ها و سایت‌های اخبار

از این نقطه است که پتانسیل کسب درآمد از بیت‌ کوین بالا می‌رود. اگرچه نیاز متناظر برای دانش در مورد بیت‌کوین نیز افزایش می‌یابد. تعداد دائماً در حال افزایشی وبلاگ وسایت‌های اخبار وجود دارد که به نویسندگان متعهّد برای بحث در مورد بیت‌کوین و سایر ارزهای مجازی نیاز دارند. بسته به دانش شما از موضوعتان، تعداد نامحدودی از موقعیت‌های مجازی موجود برای نویسندگان وجود دارد.

نویسندگانی که نوشته‌هایی با کیفیت خوب می‌نویسند، ۳۰–۱۰۰ دلار بابت هر ۱۰۰۰ کلمه دریافت می‌کنند. در این مرحله نویسندگان می‌توانند نحوه‌ی پرداخت را نیز تعیین کنند که می‌خواهند به بیت‌کوین باشد یا ارز فیات. اگر می‌خواهید در مورد بیت‌کوین به‌ صورت آنلاین بنویسید، وب‌سایت‌هایی مانند Coinality برای شروع نقطه‌ی خوبی هستند.

بازاریابی وابسته

اگر مسیر نوشتن در مورد بیت‌کوین را دنبال کنید و وب‌سایت شما موفّق باشد، پتانسیل برای کسب درآمد از بیت‌ کوین با بازاریابی وابسته وجود دارد. این بازرگانی، نوعی از بازرگانی است که در آن می‌توانید بابت هر ارجاعی که به یک بیزینس بیت‌کوین وارد می‌کنید، کمیسیون مشخصی دریافت کنید. اگر بیزینس یک برنامه‌ی وابسته را مدیریت می‌کند و وب‌سایت شما به‌ اندازه‌ی کافی خواننده دارد تا محصول ارائه‌ شده را بخرند، کمیسیون شما می‌تواند نامحدود باشد.

خدمات مرتبط با بیت‌کوین فراهم کنید

وقتی‌ که صحبت از ارز مجازی است، اگر دانش شما بیشتر تکنیکی و عملی است تا نویسندگی، موقعیت‌های زیادی برای کسب ارز مجازی برای شما وجود دارد. بیشتر شرکت‌هایی که اکنون ارز مجازی را مدیریت می‌کنند، با زیر ساخت اولیه محدود آغاز کرده‌اند. به همین جهت، به همه‌ی نیروها از گسترش‌دهندگان نرم‌افزار و وب‌سایت گرفته تا متخصّصان استخراج و بازاریاب‌های آنلاین احتیاج دارند.

بر اساس اندازه‌ی زیرساخت اولیه نقشی مانند این می‌تواند یک شغل قراردادی از راه دور یا از سوی دیگر یک شغل تمام‌ وقت باشد. مقدار پولی که می‌توان از این راه کسب کرد به نوع نقش، سطح تخصّصی که در این نقش راه می‌دهید و ساعاتی که به‌ کار اختصاص می‌دهید بستگی دارد.

قرض دادن بیت‌ کوین

کسب درآمد از بیت‌ کوین می‌تواند قابل توجه باشد. ولی ریسک زیادی نیز وجود دارد. هدف قرض دادن بیت‌کوین مدیریت وب‌سایت‌هایی میانجی مانند Bitbond است و محتوای آن‌ها به‌ سادگی نامشان است. شما با قرض دادن بیت‌کوین به شخصی با سطح معیّنی از علاقه، مانند یک بانک عمل می‌کنید. از آنجایی که این بازار غیرقابل‌ کنترل است، سطوح علاقه‌مندی مشتریان از استاندارد بانک‌های معمولی بالاتر است.

این بدان معنی است که می‌توانید روی پول قرض‌ داده‌ شده، سود زیادی پس بگیرید. اگرچه از طرف دیگر، غیرقابل‌ کنترل بودن معامله به این معنا است که اگر وام‌گیرنده بیت‌کوین شما را پس ندهد، دستتان به‌ جاهای زیادی بند نیست. نوسان و ریسکی که همراه بازار قرض دادن بیت‌کوین می‌آید به این معنی است که با توجّه به سطح ریسک و هزینه‌ی احتمالی در باز پس گرفتن بیت‌کوین در صورت بروز مشکل احتمالی، این بازار احتمالاً تنها در دسترس افرادی است که مقدار زیادی بیت‌کوین دارند. اگرچه، اگر به‌ درستی مدیریت شود پتانسیل بزرگی برای پیشرفت در این بخش وجود دارد.

استخراج بیت‌ کوین

طرفداران اولیه صنعت بیت‌کوین درآمدهای برجسته‌ای از طریق استخراج بیت‌کوین کسب کرده‌اند. استخراج بیت‌کوین فرآیندی است که در آن کوین‌های جدید تولید می‌شوند. استخراج به‌ وسیله‌ی برنامه‌های کامپیوتری معیّن صورت می‌گیرد و از قدرت پردازش کامپیوتر فرد استخراج‌کننده استفاده می‌کند.

استخراج در آغاز بسیار ساده بود و استخراج‌کنندگان اولیه توانستند هزاران بیت‌کوین با هزینه‌ی محدود استخراج کنند. اگرچه در همان زمان، ارزش بیت‌کوین اصلاً نزدیک به چیزی که امروز هست نبود. بنابراین کسب سودهای زیاد از استخراج تا سال‌های بعد که قیمت بیت‌کوین افزایش یابد حاصل نشد. امروزه استخراج بیت‌کوین بسیار سخت‌تر است. هرچه بیشتر بیت‌کوین استخراج شود، نیاز به قدرت پردازش بیشتر می‌شود. به همین خاطر امروزه استخراج بیت‌کوین شامل قدرت پردازش برجسته می‌شود و دیگر نمی‌تواند بدون تجهیزات پیشرفته صورت گیرد. به‌ علاوه هزینه‌ی برق‌رسانی به این تجهیزات بسیار بالاست.

میزان مصرف برق برای کسب بیت‌کوین در یک روز به اندازه‌ی برق مصرفی کشوری به‌ اندازه‌ی مراکش در یک روز است. به همین خاطر استخراج بیت‌کوین بیشتر در دست شرکت‌هایی است که می‌توانند هزینه‌ی این تجهیزات را بپردازند و در مناطقی که برق ارزان است قرار دارند. به همین دلیل چین با اختلاف بزرگ‌ترین استخراج‌کننده‌یبیت‌کوین است (بیش از ۶۰% بیت‌کوین را استخراج می‌کند) و به دنبال آن گرجستان، سوئد و ایالات متحده هستند. اگر کامپیوترتان کارت گرافیک خوبی دارد، اعتبارها یا آلت‌کوین‌های دیگری وجود دارند که می‌توانید استخراج‌کنید. به موارد زیر نگاه کنید:

  • استخراج ZCash
  • استخراج Monero
  • استخراج DigiByte
  • استخراج Musicoin

کسب درآمد از طریق بیت‌ کوین

پتانسیل زیادی در پول درآوردن در معامله با بیت‌کوین وجود دارد. ولی سطح خاصی از تخصّص و دانش در مورد بازار را می‌طلبد درست مانند بازارهای اقتصادی غیر مجازی. به‌ علاوه بازار ارز مجازی بسیار نوسانی است و به همین جهت ممکن است برای سلایق و روحیه‌ی ریسک‌پذیری همه‌ی افراد مناسب نباشد. اولین مسئله در معامله این است که تمام مبادلات از طریق بیت‌کوین و آتریوم مدیریت می‌شوند.

معنی این حرف این است که اگر می‌خواهید با ارز مجازی معامله کنید ولی ارز مجازی ندارید، احتمالاً باید مقداری تهیّه کنید (به‌جز برخی موارد استثنایی). وب‌سایت‌هایی مانند Coinbase یا CEX هر ۲ به کاربران اجازه‌ی خرید ارز مجازی با اعتبار یا کارت‌ پول یا از طریق بانک را می‌دهند. هنگامی‌ که خرید انجام شد، می‌توانید بیت‌کوین خود را به هر روشی که می‌خواهید تبادل کنید. اگر می‌خواهید معامله کردن را در نظر بگیرید، برخی از گزینه‌هایی که دارید به شرح زیر هستند:

نوسان گیری

معامله‌ی روزانه یکی از روش‌های کسب درآمد از بیت‌ کوین، خرید و فروش بیت‌کوین در ۱ روز بر اساس نوسانات کوتاه‌مدت و کوچک در بازار است. چنین نوساناتی ممکن است بر اساس روندهای بازار یا صرفاً بر اساس شایعه‌ها باشند. معامله‌کنندگان می‌توانند بیت‌کوین را با سایر ارزهای مجازی و یا ارزهای فیات مانند دلار ایلات متحده معامله کنند.

ربات‌های معامله برای کسب درآمد از بیت‌ کوین

راه‌اندازی ربات معامله‌ای بیت‌کوین خودتان روش پیشرفته‌ای است که اگر به‌ درستی انجام شود می‌تواند بازخوردهای خوبی داشته باشد. ما یک راهنمای کامل در مورد ایجاد ربات‌های معامله نوشته‌ایم که روش‌های کسب درآمد از بیت‌ کوین و سایر ارزهای مجازی را به شما نشان می‌دهد. برخی از ربات ها و سیستم‌عامل‌ها جهت استفاده در زیر آورده شده‌اند: CryptoTrader

ربات کریپتوتریدر، یک ربات معامله است که برای کاربران راهکارهای کاملاً اتوماتیک معامله را فراهم می‌کند. در حالی‌که نیازی نیست که این ربات را روی سیستم‌های خود نصب کنند. کریپتوتریدر راهکاری ارائه می‌دهد که به کاربران اجازه‌ی خرید راهکار معامله‌ی مورد علاقه‌شان یا فروش راهکاری که خودشان ثبت کرده‌اند را می‌دهد.

3Commas

سه‌کاما، یک ربات معامله‌ی بسیار محبوب است که با ارزهای مختلفی مانند بیترکس، بیتفینکس،بایننس، بیت‌استمپ، کوکوین، پولونیکس، GDAX، کریپتوپیا، هوبی و YOBIT کار می‌کند. این ربات با هر دستگاهی از تلفن همراه گرفته تا کامپیوتر و لپ‌تاپ کار می‌کند و به شما اجازه می‌دهد تا سیستم جلوگیری از ضرر و کسب سود را فعّال کنید و فعّالیّت موفق‌ترین کاربران را کپی کنید.

Cryptohopper

کریپتوهاپر، یک ربات خودکار معامله است به این معنی که می‌تواند ۲۴ ساعته ارز مجازی را مبادله کند. چه شما سر کامپیوتر باشید، چه نباشید. این سیستم به شما اجازه می‌دهد تا بر اساس شاخص‌های معیّنی معامله کنید یا با یک سیگنال که سیگنال‌های خرید را می‌فرستد مشترک شوید. بر اساس وب‌سایتشان، “اولین و تنها ربات معامله‌ی ارز مجازی اتوماتیک هستند که سیگنال‌های حرفه‌ای خارجی را ادغام می‌کند”.

گزینه‌های باینری

گزینه‌های باینری (علّت نام‌گذاری این است که تنها گزینه‌های موجود بردن و باختن هستند) یک راهکار معامله است که به شما اجازه می‌دهد پیش‌بینی کنید که قیمت بیت‌کوین در یک بازه‌ی زمانی صعود یا نزول خواهد کرد. اگر صعود یا نزول در آن دوره رخ بدهد، هزینه‌ای را که در ابتدای ورود به این کار روی آن توافق کرده‌اید را پرداخت می‌کنید. اگر اتّفاق نیفتاد، سرمایه‌ی خود را از دست خواهید داد.

نتیجه‌گیری

موارد ذکر شده شاید جامع نباشند ولی معروف‌ترین روش‌های کسب درآمد از بیت‌ کوین و درآمد آنلاین هستند. همان‌طور که در ابتدا اشاره شد، چیزی به‌ عنوان بیت‌کوین رایگان وجود ندارد و در عوض آن باید چیزی ارائه شود، خواه زمان باشد، خواه تخصّص و خواه هر ۲ مورد. اگرچه در بازار در حال رشد، نیاز به تخصّص در زمینه‌ی بیت‌کوین و تخصّص در محصولات مرتبط با بیت‌کوین به این معنی است که بهترین زمان برای وارد شدن در عرصه‌ی بیت‌کوین است.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

دو × 5 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :