خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

Visa Paywave راهکار ویزا کارت برای پرداخت سوخت

visa paywave

شرکت Caltex تکنولوژی را برای پرداخت اتخاذ کرده تا به وسیله آن پرداخت وجه سوخت گیری مصرف کنندگانش را بهبود ببخشد. Caltex که به وسیله Chevron فیلیپین به بازار ارائه شده تکنولوژی پرداخت بی واسطه Visa Paywave را جهت بهبود تجربه بنزین زدن رانندگان فیلیپینی کرده است. دارندگان ویزا کارت کافیست کارت خود را مقابل دستگاهای مخوص قرار دهند تا هزینه سوخت آنها به شرکت سوختی کلتکس پرداخت شود و نیازی به کارت کشیدن، امضا کردن یا پین کد نیست.

دارندگان ویزا کارت که از فرآورده های سوختی Caltex استفاده میکنند میتواند به راحتی کارت های Visa Paywave خود را در مقابل کارتخوان ها بگیرند و هزینه خود را پرداخت نمایند. به عنوان پیشرو در خدمات پرداخت جهانی، ویزا کارت همیشه در پی کاهش اصطحکاک و سایش در فرآیند پرداخت بوده است.

visa paywave ویزا کارت

برای تشویق مشتریان به استفاده از این سرویس این شرکت، طرح تشویقی در نظر گرفته که به خرید سوخت مقداری ارزش اضافه کند. به عنوان مثال در ازای خرید، مبلغی به کارت اضافه شود. به همین دلیل این کمپانی با همکاری ویزا کارت جشنواره ای را برپا کردند. دارندگان ویزا کارت که از Visa Paywave برای خرید سوخت از ایستگاه‌های مجاز خرید Caltex استفاده می کنند، (پلاتینیوم با تکنوم، نقره ای با تکرون و دیزل با تکنوم دی) شانس این را دارند که در قرعه کشی یک ویزا کارت با ارزش یک میلیون پزو فیلیپین برنده شوند.

سه راننده خوش شانس نیز یک کارت هدیه Starcash به مبلغ صد هزار پزو فیلیپین دریافت خواهند کرد. هر خرید سوخت از Caltex به مبلغ ۵۰۰ پزو فیلیپینی به وسیله ی Visa Paywave، سه امتیاز برای ورود به قرعه کشی می دهد. در همین حین، هر تراکنش مالی ویزا کارت معادل یک شانس در این قرعه کشی می باشد. رانندگانی که در کلتکس سوخت‌گیری می‌کنند همچنین می‌توانند یک مبلغ ثابت به ارزش ۵۰ پزو تخفیف را دریافت کنند.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

یازده + دوازده =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :